Новини

Всі новини Актуально Авторам Бюджет участі 2021 Голосування Подання Реалізація

Відновлено капітальний ремонт вулиці Цьоклера за програмою Бюджету участі

Попри війну відновлено реалізацію проєктів-переможців Програми Бюджет участі ІФ. Наразі ведуться роботи капітального ремонту вулиці Цьоклера. Тепер там облаштовують нові, безпечні тротуари.

Нова категорія Бюджету участі 2022: індивідуальне опалення

Не за горами новий цикл нашої програми. Наразі маємо інформацію для тих, хто готує проєкти на допомогу з переходом на індивідуальним опаленням. Після наради з профільними спеціалістами, можемо трішки детальніше розповісти про умови подачі проєктів у цій категорії.

СТАНЬ УЧАСНИКОМ ЗМІН! ДОЛУЧИСЬ ДО РОБОЧОЇ ГРУПИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Вітаємо друзі! З метою ефективного впровадження Бюджету участі на території Івано-Франківської міської територіальної громади оголошуємо про початок прийому заявок та відбір представників громадського сектору на участь у складі робочої групи.

Затишне фоє у ЗДО «Калинонька»

Хтось скаже, що садочкам дещо складніше конкурувати з великими проєктами, але абсолютним переможцем щороку стає ЗДО №1 «Калинонька».

ЗДО «Бджілка» з новими ігровими елементами

Дитячий садок- це місце, де починається соціалізація дитини, її виховання та освіта. Бюджет участі став ще однією можливістю аби створити діткам всі умови для радісного повноцінного розвитку в ЗДО №3 «Бджілка».

ПЕРШІ ПІДСУМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ 2021

В Івано-Франківську програма «Бюджет участі» працює вже 6 рік. Цього року вона вперше стартувала вже на території об’єднаної громади. Переможцями стали 62 проекти на загальну суму майже 20 млн гривень.

СВІТЛИЙ ТА СУЧАСНИЙ: ВІДРЕМОНТОВАНИЙ КОРИДОР ТРАВМАТОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ МКЛ №1

Близько 1200 оперативних втручань на рік проводиться в травматологічному відділені Міської клінічної лікарні №1. Однак обдерті стіни, прогнилий старий паркет аж ніяк не стимулював пацієнтів до одужання. Тепер, завдяки спільним зусиллям програми Бюджет участі, міської ради, медиків та меценатів, з темного тунелю коридор лікарні перетворився у світле і затишне місце.

ВПЕРШЕ ЗА 34 РОКИ: У ЛІЦЕЇ №21 ВІДРЕМОНТУВАЛИ САНВУЗЛИ

Три роки поспіль Ліцей №21 (вулиця Академіка Сахарова, 36А) отримував перемогу у конкурсі Бюджету участі. Завдяки цьому тут уже робили ремонти, обладнали шкільну їдальню. А тепер ще й відремонтували два санвузли, які не бачили ремонту 34 роки.