Новини

Всі новини Актуально Авторам Бюджет участі 2021 Бюджет участі 2023 Голосування Подання Реалізація

Положення Бюджету участі обговорили на зустрічі

В дискусії народжується істина та зміни до положення Бюджету участі . Відбулося обговорення програми громадського бюджету та змін до неї. Нагадаємо, що Івано-Франківська громада перша в Україні, яка відновила реалізацію програми в умовах воєнного стану.

Поговоримо про Бюджет участі.

Якщо є бажання робити місто Івано-Франківськ кращим, вдосконалювати інструменти громадської участі, долучайтеся до опитування про міську програму «Бюджет участі», та чекаємо на зустрічі з обговорення положення програми.

Ігрова зона для вихованців ЗДО «Бджілка»

Новий сучасний спортивний майданчик запрацював на території дитячого садочка №3 «Бджілка», що в Івано-Франківську. Його вдалося реалізувати завдяки програмі Бюджет участі ІФ.

Ще більше та комфортніше укриття в ліцеї №20

Реалізувати проєкт створення безпечного укриття вдалося завдяки міській програмі «Бюджет участі». Тепер там можуть пересидіти повітряну тривогу до 1200 осіб, враховуючи усіх учнів, вчителів та технічного персоналу.

Комфортне подвір'я в школі Софії Русової

Ще недавно ми писали про реалізацію освітнього проєкту щодо встановлення сонячних панелей в Ліцеї 15, а вже сьогодні початкова школа ім. Софії Русової буде з облаштованим шкільним подвір’ям. Тут укладають нові доріжки аби дітки гралися комфортно і безпечно.