ПРИЙОМ ЗАЯВОК 2023
![](https://s.pb.org.ua/if.pb.org.ua/news/2278/image/16784415975854_334907266-2350885645089878-4114459380429594584-n-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=a5f7f78a3a35259fe2eaa444d3749f98)
Нагадуємо, що ми живемо в часі воєнного стану й наша рекомендація - подавати все онлайн. Адже це зручніше та безпечніше. На сайті є відеоінструкція як зареєструватися на та заповнити заявку. Це максимально комфортно, адже можна почати заповнювати, тоді зберегти чернетку й продовжити у зручний для Вас час.
ТА все ж у нас залишається прийом паперових заявок та консультації, які здійснюються у відділі звернень громадян (вул. Грушевського, 21), перший поверх.
Години роботи:
ПН-ЧТ 9:30-16:30
ПТ 9:30-15:00
Важливо: під час повітряних тривог заявки не прийматимуться!
обідня перерва:
12:00-13:00
Також важливо пам'ятати, що цього року у трьох підкатегоріях "Благоустрою" (благоустрій малих вулиць, зелені проєкти, інший благоустрій) приймаються лише загальноміські проєкти!