Голосування за проєкти ЗАВЕРШЕНО
![](https://s.pb.org.ua/if.pb.org.ua/news/2325/image/17137882181561_blue-grey-business-idea-illustration-instagram-post-3-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.png?s=7ec78adcb0c5d2cfdb31360d57bd83ba)
53 459 мешканців Франківської громади віддали 130 502 голоси. З них, 7 754 особи підтримали проєкти через Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська
Засідання робочої групи відбудеться вже завтра і після буде змінено статус проєкту. Наберіться терпіння, хоча більшість тих, хто виграв уже дізналися про це через особистий кабінет. На брифінгу міський голова Руслан Марцінків повідомив, що з міського бюджету профінансують всі 6 проєктів, які були подані на підтримку ЗСУ в категорії «Інші»